Home / Teknoloji / ADOBE, İPAD PRO’nun 4GB RAM’le geleceğini doğruladı

ADOBE, İPAD PRO’nun 4GB RAM’le geleceğini doğruladı

ADOBE, İPAD PRO’nun 4GB RAM’le geleceğini doğruladı

İpad Pro üstün özellikleri ile hayatımızda çok daha profesyonel bir dönem açacağa benziyor. Pek çok özelliği ortaya çıkan cihazın yapılan son açıklama ile 4 GB özelliği de doğrulanmış oldu. İpad Pro’nun 4 GB Ram özelliği sayesinde netten indirme ve sörf yapma durumlarında takılmaların olmayacağı ve hız alanında oldukça farklı bir deneyim yaşatacağı düşünülmektedir.

Bu açıklamayı yapan Adobe, ayrıca İos 9 işletim sisteminin çoklu görev alanında çok pratik uygulamalar ortaya çıkaracağını ve İpad Pro’nun 4GB Ram özelliği ile performans anlamında oldukça güçlü uygulamalar elde edileceğine de atıflarda bulundu. Yapılan duyuru da firma, yeni nesil uygulamalarını da duyurmuş olmakta ve Creatve Cloud ile kullanıcılarına çok farklı deneyimler sunmaya hazırlanıyor.

İPAD PRO

Photoshop Fix, Adobe Photoshop Sketch, Adobe Com CC uygulamaları da yapılan duyuru içerisinde yer almakta idi. Ancak ilgi, İpad Pro’nun 4GB özelliği üzerinde yoğunlaştığı açıkça görülmekte idi. 12.9 inç ekranı ile standart kalıpları kıracak olan Pro piyasanın en heyecanlı beklenen ürünleri arasında yerini aldı.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

4.5 G Faturalara Yansıyacak Mı

4.5G Nedir

4.5G Nedir? Türkiye de uzun zamandır tartışılan 4G konusu baltalanmış sonucunda ise 5G konusu tartışılmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir