Home / Teknoloji / Apple Iphone’nun yeni serisi 6S yakinda Piyasaya çıkıyor

Apple Iphone’nun yeni serisi 6S yakinda Piyasaya çıkıyor

Apple Iphone’nun yeni serisi 6S yakinda Piyasaya çıkıyor

Tüm dünyayı kasıp kavuran iPhone çılgınlığına bir yenisi daha ekleniyor. İlk çıktığı günden beri kalitesi ve kullanışlılığı ile dikkat çeken markanın en son çıkardığı ürün iPhone 6 idi. Ülkemizde de birçok tüketici tarafından tercih edilen bu ürün kısa sürede yok satmıştı. Şimdi ise bir kademe daha yükselerek iPhone severleri daha da heyecanlandırmayı planlıyor. Apple iPhone 6s duyurusu 9 Eylül’de geliyor. Ürettiği her modeli s takısı ile zenginleştirerek tekrar piyasaya süren markanın yeni telefonu şimdiden en çok konuşulan gündemlerden biri oldu.

Apple iPhone 6S duyurusu 9 Eylül’de

Apple dünyasının en gözde ürünlerinden olan iPhone serisi tüm dünyada birçok kişi tarafından tercih edilen cihazlardan biridir. Her geçen gün yeni bir seri ile ses getiren Apple üreticilerinin, Apple iPhone 6s duyurusu 9 Eylül’de yapılacağı söyleniyor. Yeni piyasaya çıkacak olan ürün hakkındaki detaylar sır gibi saklanırken kulaktan dolma bazı bilgiler halk arasında yayılmaya başlandı. Bu bilgilere göre telefonda 2 GB ram kullanılacağı ve bu kullanımın ekstra güç gerektirdiği düşünülerek pil ömrünün uzatılacağı söyleniyor. İphone 6s

 

Apple iPhone 6S

 

Büyük bir merakla piyasaya çıkmasını bekleyen iPhone severler, telefonun içeriği ve donanımı hakkında çeşitli fikirler öne sürüyor. Bunun yanı sıra Apple üreticilerinin SIM kart çıkartacağı ve tüm telefonlara uyumlu olacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir