Home / Haberler / Apple Watch

Apple Watch

Apple Watch

Şimdiye kadarki en kişisel teknoloji. Her zaman yaptığınız şeyleri, şimdi çok daha hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Bu ürünü sadece saat olarak düşünmek imkânsız. Onunla yapabilecekleriniz aklınıza getiremeyecek kadar fazla ve kolay. Hayatınıza ve programınıza göre kişiselleştirebileceğiniz saat kadranıyla zamanınızı daha anlamlı ve özel hale getirir. Zamanı kusursuzca gösteren bu saat, iPhone ile bütünleşmiş biçimde çalışır.

İletişimin Pratik Hali

Bileğinizde olduğu için uyarılar ve bildirimler yepyeni bir boyut kazanıyor. Her gelen mesajda bileğinizde hafif bir dokunuş hissediyorsunuz. Ayrıca doğal iletişim yollarına sahip. Şöyle ki sevdiklerinize tık, çizim, kalp atışınızı gönderme gibi eğlenceli yönleri olan bir saat.

Fitness Bilgilerinizi Görmek İçin Akıllı bir yol

Size bütün gün boyunca yapabileceğiniz aktivitelerin büyük resmini gösterir. Gün içindeki hareketlerinizi göstererek daha çok hareket etmek ve egzersiz yapmak için motivasyon kazanmanıza sebep olur.

 

Apple watch
 

Herkes İçin Var!

Üzerinizde taşımanız için bir aygıt, cebinizde taşıdığınız ve masanıza koyduğunuz farklıdır. Beğeninizin gerçek yansımasıdır. Bir araç olmanın ötesindedir. Bu yüzden tasarlanırken geniş bir stil yelpazesi sunmaya özen göstermişler.

Adres bulmanız için navigasyon uygulamaları ile benzerlik gösteren Apple Watch ile harita uygulamasında gidilecek yerin tarifini almak oldukça kolay. Su geçirmez özelliği de bulunan Apple Watch, hayatınızın büyük bölümünde size kolaylıklar sunuyor. Sizde bu harika ürüne sahip olun ve keyfine bakın.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

4.5 G Faturalara Yansıyacak Mı

4.5G Nedir

4.5G Nedir? Türkiye de uzun zamandır tartışılan 4G konusu baltalanmış sonucunda ise 5G konusu tartışılmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir