Home / Haberler / AVG 9 Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de

AVG 9 Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de

AVG Technologies, hem ücretsiz hem de profesyonel ürünler ailesi içeren AVG 9.0 versiyonunu tüm dünya ile aynı anda Türk kullanıcılarına sunuyor.
Hız ve koruma düzeyi geliştirilen AVG 9.0, daha kolay kullanımı sayesinde son kullanıcının yaşadığı deneyimi ilerletiyor. AVG yeni teknoloji ürünleri ile kullanıcılarının günümüzün çevrimiçi dünyasında güvenle faaliyet göstermelerini olanak tanıyor.Hızlı ve Katmanlı Güvenlik Koruması
Kullanıcılar için tarama zamanının kritik bir süreç olduğunu bilen AVG, 9.0’da antivirüs ile anti-spyware taramasını birlikte kullanıyor ve yeni teknoloji ile tarama optimizasyonu sağlıyor. Bu tarama sonucunda; sistem dosyalarını ilk taramada güvenli / güvensiz (riskli) olarak işaretliyor. Güvenli dosyalarda herhangi bir yapısal değişiklik olmaması durumunda bu dosyalar bir sonraki taramaların dışında tutuluyor.

Böylece tarama zamanı ortalama %50 azaltılıyor. Bununla birlikte boot süresi ve bellek kullanımı da %10 ile %15 arasında geliştirdi. Online dünyada tehditlerin giderek arttığı günümüzde AVG 9.0 gerçek zamanlı tam koruma için tüm modern teknolojileri bir araya getiriyor. İmzaya dayanan korumanın temel alınmaya başlanmasıyla, şüpheli ve güvenli adresleri belirleyerek, bu konuda günde yaklaşık on binlerce tehdite karşı önlem alıyor.

AVG 9.0 PRO ürünleri ailesi Ekim başında piyasaya sunulurken, AVG Free 9.0 Ekim ortasında kullanıcılara ulaşacak. AVG 9.0 ailesi ürünlerini bir yıllık bir kullanıcı için, 36.95 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.avg.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

iOS için Firefox Yayinlandi

iOS için Firefox Yayinlandi

iOS için Firefox Yayinlandi Apple tarafından üretilen yani iPhone ve iPad gibi cihazlara henüz Mozilla ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir