Home / Saglik / Cinsel Birleşmeden Sonra Yapılması Gerekenler

Cinsel Birleşmeden Sonra Yapılması Gerekenler

Cinsel Birleşmeden Sonra Yapılması Gerekenler 

Kısa sürede orgazma ulaşan erkek ve kadınların çoğu için birbirini öpmek ve kucaklamak yeterlidir ve yeniden cinsel ilişkide bulunmayı istemiyorlar ise daha fazla uyarma gereksiz olacaktır.

Orgazm sonrasında genellik erkekler daha kısa sürede gerçek yaşama dönerlerken, kadınların orgazm sarhoşluğu bir süre daha devam eder. İlişkiden hemen sonra uyumak isteyen erkek, partnerinin cinsel duygularının henüz yatışmadığını unutmamalı ve ona o şekilde yaklaşmalıdır. Bir kadın ilişkinin son mutluluğunu erkeğinin okşamaları ve küçük öpücükleri ile yaşar. Bu erkeğin eşini sevdiğinin ve önemsediğinin göstergesidir.

Cinsel Birleşmeden Sonra Yapılması Gerekenler

Erkek, minnet, sevgi ve aşk dolu sözleriyle eşini harika bir mutluluk atmosferine sürükler. Bu sözlere eşlik edecek şekilde eşini gözlerinden, boynundan ve omuzlarından öper. Buna karşılık olarak kadın henüz bitmeyen orgazmının etkisi, mutluluk ve minnet duyguları ile erkeğine sarılır. Böylece ihtiras ateşi alevlenmeye devam eder, leğen kaslarının istemli veya irade dışı kasılmaları ile erkeği uyarılma durumunda tutar ve penisin çabucak sönmemesini, vajinadan dışarı çıkmasını önler. Böylelikle çift organları birleşik halde uykuya dalabilir.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir