Home / Haberler / Deney 7 başlıyor

Deney 7 başlıyor

Yeni nesil işletim sistemi Windows 7’nin lansman etkinlikleri kapsamında Microsoft Türkiye, internette iddialı olan herkesi çok keyifli ve özel bir yarışmaya davet ediyor.
Katılımcılar arasından seçilecek iki kişi yarışma süresince bir mekanda yedi gün yedi gece kendilerine verilen görevleri tamamlamaya çalışacak ve sanal topluluk oluşturma becerilerini ortaya koyacaklar.

PC, İnternet ve mobil platformların sunduğu olanaklardan bireylerin en üst seviyede yararlanmasına fırsat yaratacak yeni nesil işletim sistemi Windows 7’nin lansmanı yaklaşırken, Microsoft bu büyük randevuyu birbirinden renkli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor.

Windows 7’nin yaratacağı çarpıcı değişimin altını çizmeye hazırlanan Microsoft Türkiye, bu amaçla “Deney 7” adıyla teknoloji meraklılarına ve macera düşkünlerine son derece keyifli ve heyecanlı bir yarışma düzenliyor.

Birincinin 20.000 TL değerinde bonus yüklü Garanti Bonus Card kazanacağı bu yarışmanın çekişmeli geçmesi bekleniyor. Online gerçekleşecek yarışmanın bütün ayrıntıları ve heyecanı www.deney7.com adresinden bire bir izlemek mümkün.

“Deney 7” yarışmasına katılmak isteyenler, kendi özgün yaratıcılıklarını ifade eden video, resim, blog vb. gibi bir eser ile www.deney7.com adresi üzerinden başvurubilirler.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Facebook Fotograf Düzenleme Özelligi

Facebook Sosyal Medya Reklamciligi Nasil Yapilir

Facebook Sosyal Medya Reklamciligi  Nasil Yapilir Facebook hiç şüphesiz sosyal medya siteleri arasında en çok ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir