Home / Yazılım / Dropbox’tan URL Kayit Hizmeti

Dropbox’tan URL Kayit Hizmeti

Dropbox’tan URL Kayit Hizmeti

Şirkette veya evde çalışırken tam üzerinde durduğumuz web sayfalarına mobil ortamdan, kafeden vs. erişmemiz gerekebiliyor. Bu durumlarda genellikle klasik çözümler olan facebook, twitter üzerinden kendimize mesaj yolluyor, e-posta hesabımızdan kendimize posta atıyoruz. Bu da al, kopyala, yapıştır ve gönder bir ton işi doğuruyor. Bunu fark eden Dropbox yetkilileri yeni bir projeye imza attılar.

Artık Dropbox üzerinden linkler kayıt olunabilecek. Bildiğimiz üzere Dropbox senkronizasyon ile telefon, tablet ve bilgisayar ortamlarında kullanılabiliyor. İşte bu senkronizasyonu yapan herkes artık çok basit bir hareketle Dropbox’a linki kaydederek diğer cihazından o linke hızlı  bir şekilde ulaşabilecek.

Dropbox'tan URL Kayit Hizmeti

Dropbox kullanıcılarının bildiği ortak klasör paylaşımı sayesinde de iş arkadaşlarınıza, akrabalarınıza da linki paylaşmanız çok daha hızlı olacak. Ayrıca sosyal medya hesapları genellikle hep açık olduğu için başkalarının telefonunuzda işlem yaparken bu url adreslerini görmesi de muhtemel olduğu için Dropbox ile bu sorununuzda ortadan kalkmış olacak.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Microsoft Snip

Microsoft Snip ile Ekran Görüntünüzü Alin

Microsoft Snip ile Ekran Görüntünüzü Alin Geçtiğimiz günlerde Microsoft yeni geliştirdiği basit gibi duran ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir