Home / İnternet / Dünya’nın en büyük mp3 sitesi: Payplay.fm

Dünya’nın en büyük mp3 sitesi: Payplay.fm

Bedava mp3 indiren bir toplum olarak hala aramızda yasal mp3 indirmek isteyen birileri vardır diye düşünerek konu ile ilgili en iyi yasal mp3 sitelerinden birini Payplay.fm‘i tanıtmak istedim.

Payplay.Fm tam 1 sene önce, kendisini dünyanın en geniş yasal mp3 indirme sitesi şeklinde lanse ederek yola çıktı. Ve bu 1 sene içerisinde de kayda değer bir büyüme sağlayarak dediklerini yaptılar. şu an gerçekten de dünyanın en geniş yasal mp3 sitelerinden biri haline geldi.

Pop’tan rock’a, jazz’dan, rap’e, metal’den, klasik müziğe kadar müzik dünyasının bütün tarzları olmak üzere bünyesinde 2 Milyonu aşkın şarkı barındıran siteden, şarkıları isterseniz Stumble Audio üzerinden ücretsiz dinleyebilir isterseniz de mp3 formatında satın alabilirsiniz. İndirdiğiniz mp3 dosyalarını bütün mp3 playerların desteklemesi ve ödeme konusunda hem kredi kartı hem de paypal olması kullanıcı dostu olduklarının bir göstergesi.

Ayrıca siteden mp3 indirdikçe puan biriktiriyorsunuz ve ücretsiz mp3 indirmeye hak kazanıyorsunuz.

İnternetten korsan müzik ve film indirme konusu tartışıla dursun yasal mp3 indirme konusunda payplay.fm bu işin en iyilerinden.

Kisabirmola’nın en genç ve en yeni editörüdür. Pardon büdütörüdür. İnternet ve mobil teknolojilerle haşır neşirliğini yazılarıyla hayata geçiriyor.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

WhatsApp

WhatsApp Büyüme Potansiyelini Kaybetti

WhatsApp Büyüme Potansiyelini Kaybetti WhatsApp geçtiğimiz senelere göre daha az bir büyüme oranı gösterdi. Bu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir