Home / Teknoloji / En Fazla Talep Edilen iPhone Modeli

En Fazla Talep Edilen iPhone Modeli

En Fazla Talep Edilen iPhone Modeli

Doğru ürün dediğimizde ilk aklımıza düşen markalardan olan Apple herkes tarafından kabul görmüş en önemli teknoloji markalarından biri. Bugüne kadar Apple‘ı bu kadar yukarı noktaya getiren özellikleri ise kullanıcı ihtiyaçlarını göz önüne alarak ilerlemesi olmuştur. Yani üretilmesi gereken ürün her daim ilk olarak Apple’ın fikir adamları tarafından üretilmiş tüm dünyada büyük etki oluşturmuştur. Bu başarının sırrı da olmayacak işlere imza atarak riske girmektir. Bugün elimize aldığımız akıllı telefon, tablet vb. konusunda ilk adımları adan Apple idi.

Peki Apple bu kadar çok tercih edilen bir şirket aynı şekilde iPhone isimli akıllı telefon da tüm dünya tarafından benimsenmiş bir üretim ise iPhone telefonlar arasında en çok kullanılan hangisi hiç merak ettiniz mi? İşte sizler için bu konuyu inceledik ve sonuçları sizinle paylaşıyoruz.

Apple iPhone 6S

Bizim merakımızı Localytics isimli şirket araştırmış ve vardığı sonuçlara göre iPhone 6 diğer akıllı telefonlardan daha fazla kullanılıyor. Ayrıca iPhone 6 telefonun Plus versiyonu bir çok telefondan geride kalmış durumda. Bu da herkesin iPhone 6’yı daha doğru tercih olarak gördüğünü gösteriyor. Daha sonra ise %23,7 değeriyle iPhone 5, %12,8 değeriyle iPhone 5s geliyor. Bunlardan sonra ise iPhone 6 Plus, iPhone 4s, iPhone 5c ve iPhone 4 gelmektedir.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple IOS 9

IOS nedir?

IOS nedir? iOS  Apple’ın ilk başta iPhone için ürettiği ancak daha sonrasında iPod touch ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir