Home / Haberler / FIFA 16’nın Demo Tarihi Belli Oldu

FIFA 16’nın Demo Tarihi Belli Oldu

FIFA 16’nın Demo Tarihi Belli Oldu

Her yıl olduğu gibi bu yılda ABD’nin Los Angeles kentinde gerçekleştirilen E3 oyun fuarında futbol tutkunlarını sevindirecek olan EA Sports FIFA 16’nın demo yayın tarihi belli oldu. EA Sports’un köklü futbol oyunu olan FIFA, yeni sezon oyunu olan FIFA 16’nın demo yayın tarihi belli oldu ve bu sürümünü artık görücüye çıkartmak için gün sayıyor. Demo sürümün FIFA’nın oyun tiryakilerinin beğenisine sunacağı tarih ise netlik kazandı. 8 Eylül 2015 olarak açıklanan tarih kullanıcıların beğenisine PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 platformları üzerinden denenebilecek. Ayrıca %100 Türkçe dil desteği de demo sürümde yer alacak. Demo sürüm Play Beautiful- Güzel Oyna- sloganı ile raflardaki yerini alacak. EA Sports ilk defa FIFA 16’da kadın futbolcularında yer aldığı oyun seçeneğini sunmaktadır.

FIFA 16 nın Demo Tarihi Belli Oldu

Oyunun seçilebilir öğeleri arasında 10 adet futbol kulübünün yanı sıra Almanya ve ABD kadın milli takımları da yer almaktadır. FIFA 16’nın demosunda yer alacak takımlar ise, Avrupa’nın en tanınmış kulüpleri olan FC Barcelona, Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach, Inter Milan, Manchester City, Real Madrid CF, River Plate, Seattle Sounders seçenekler arasındadır.

Avrupa’nın en iyi takımları arasındaki FC Barcelona’da forma giyecek olan ve Türkiye’yi bu zamana kadar en iyi şekilde Avrupa’da temsil eden milli futbolcumuz Arda Turan ile birlikte dünya yıldızı olan Messi’nin de yer aldı kapak fotoğrafı ile Türkiye sürümü raflardaki yerini alacak.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

İnsan vücudu üzerinden kablosuz veri aktarımı Yapılabilir mi

İnsan vücudu üzerinden kablosuz veri aktarımı Yapılabilir mi?

İnsan vücudu üzerinden kablosuz veri aktarımı Yapılabilir mi? Bilim insanları yaptıkları araştırmalarla bizleri şaşırtmaya devam ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir