Home / Haberler / Galaxy Note 5 Canlı Yayın Desteği

Galaxy Note 5 Canlı Yayın Desteği

Galaxy Note 5 Canlı Yayın Desteği

Samsung ’ un geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinliğinde tanıtılan galaxy note 5modelinde doğrudan canlı yayın yapılabileceği açıklanmıştı. Etkinlikte galaxy note 5 canlı yayın desteğiyle birlikte galaxy note 5 modellerinin sahip olduğu ve doğrudan kamera uygulaması üzerinden canlı yayınlar yapılabilmesine olanak sağlayan Live Broadcast özelliği de duyuruldu. Peki Samsung’un Live Broadcast özelliğiyle nasıl galaxy note 5 canlı yayın desteğiyle doğrudan kamera uygulaması kullanılarak canlı yayın yapılabilecek yani bu sistem nasıl çalışacak.

Live Broadcast Özelliğinin Detayları

Galaxy Note 5 modellerinde kamera uygulamasıyla entegre bir şekilde gelecek olan Live Broadcast özelliği ile canlı yayınlar doğrudan kamera uygulamasıyla aktif edilecek ve YouTube kanalı Üzerinden de bu yayınların anlık olarak izlenilmesi sağlanacak. Şu anda YouTube üzerinden yapılan canlı yayınlarda da olduğu gibi yayınların daha sonrada izlenebilmesine imkan sağlayacak ve Live Broadcast ile 1080p 60 FBS’ ye kadar kalitede canlı yayınlar yapılabilecek.

 

Galaxy Note 5 Canlı Yayın Desteği

 

Samsung ’un kamera uygulamasıyla birlikte entegre bir şekilde sunacağı canlı yayın özelliği, popüler canlı yayın uygulamalarına ilerleyen dönemlerde rakip olabilir. Ayrıca Samsung, galaxy note 5 modeliyle birlikte sunacağı Live Broadcast özelliğini yakın zamanda diğer modellerine de ekleyebilir.

Samsung un Live Broadcast özelliğiyle birlikte kullandığı Galaxy Note 5 canlı yayın desteğine sahip yeni model telefonu özellikleriyle ve en çokta canlı yayın yapabilme özelliğiyle 2015’in en çok konuşulacak modellerinden olacak gibi gözüküyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

4.5 G Faturalara Yansıyacak Mı

4.5G Nedir

4.5G Nedir? Türkiye de uzun zamandır tartışılan 4G konusu baltalanmış sonucunda ise 5G konusu tartışılmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir