Home / Teknoloji / HTC A9 Yapılan performans testinde GALAXY S6’yı geçti!

HTC A9 Yapılan performans testinde GALAXY S6’yı geçti!

HTC A9 Yapılan performans testinde GALAXY S6’yı geçti!

Akıllı telefon pazarında gün geçmiyor ki yeni bir ürün yapılan performans testini geçerek piyasaya çıkmasın. Üst düzey özellikleri ile HTC de bu yarışa katıldı ve A9 performansın performans testleri yapıldı. Htc A9 özelliklerine baktığımızda 1,9 ghz hız karşımıza çıkmakta ve 10 çekirdekli yapısı standartların çok ötesinde bir cihaz olmaktadır.

Çekirdek testlerinde Galaxy S6 Edge’ yi geride bırakan A9, 64 bit desteği verdiği mediatek helio X20 Mt6797 işlemcisi ile hız alanında takip tanımayacağa benzemektedir. 4GB RAM’ı bulunan cihazda aynı zamanda Android 5.1.5-1 lollipop işletim sistemi desteği bulunmaktadır. Htc A9 özellikleri arasında henüz kamera özellikleri açıklanmasa da oldukça yüksek özelliklerle geleceğini tahmin etmek çok zor olmamaktadır.

HTC A9 Yapılan performans testinde GALAXY S6’yı geçti

İşletim sistemi, 64 bit desteği ve 4 GB RAM özellikleri ile A9 piyasanın ünlü markalarını satış alanında zorlayabilir, Htc A9 özellikleri arasında kamera özellikleri de kullanıcılarını tatmin eder özelliklerde olduğunda piyasa içerisinde hatırı sayılır çok güçlü bir rakip olacaktır.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir