Home / Teknoloji / Huawei Ascend P7

Huawei Ascend P7

Huawei Ascend P7

Görünümüyle oldukça şık bir telefon olmayı başaran Huawei Ascend P7, yüksek teknolojiye sahip özellikleri, ultra hızı, bağlantı gücü ve muhteşem tasarımıyla kendine özgü yeni bir sınıf belirliyor. 6.5 mm kalınlığa sahip bu telefonu elinize aldığınızda hissedeceğiniz tek şey inanılmaz derecede incelik. Alt köşelerinin bir su damlasının kayarcasına oluşturduğu şekli doğal ve kullanışlı bir dizayna sahiptir.

Kamera Özellikleri

Geniş panaromik arka planlar ile muhteşem öz çekimler yapabilirsiniz. Mükemmel çevrenin her bir detayını vererek fotoğraf çekebilirsiniz. 8 MP ön kamerası çektiğiniz her fotoğrafın kalitesini ve netliğini arttıran blue glass kızılötesi sensör içerir. Her anınızı sonsuza dek muhafaza edebileceğiniz bir hazineye dönüştürür. 13 MP arka kamerasında bulunan hassas fotoğraf özelliği ile gece çekiminde ideal derecede berraklık sağlar.

 

Huawei Ascend P7
 

Tasarruf Modu

Bataryanız mı bitiyor? Sorun değil. Huawei Ascend P7 ultra güç tasarruf modu ömrünü kısaltan tüm özellikleri devre dışı bırakarak sadece arama ve mesajlaşma özelliğini devrede tutar %10 batarya ömrü ile 24 saat daha dayanır.

3G-4G Özellikleri

4G LTE özelliği ile ışık hızında hazırlanmıştır. 3G ve 4G arasında otomatik geçişler sağlar. 3G özelliğinde tasarruf moduna girer.

Termal soğutma özelliğiyle daha fazla ısınmasını önleyen bu telefon, bir üründe bulunmasını istediğiniz her özelliğe sahip. Kamerası, güç modu, ultra ince çizim, şık görünümüyle akıllı telefonlar arasında yeni bir çığır açıyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir