Home / Makale, İnceleme / Internet Explorer 8’i Kaldırmak

Internet Explorer 8’i Kaldırmak

Internet Explorer 8 Windows güncelleştirmesi olarak yüklenir. Internet Explorer 8’i kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Başlat düğmesi Başlat düğmesinin resmi, Denetim Masası, Programlar ve ardından Programlar ve Özellikler’i tıklatarak Programlar ve Özellikler’i açın.
2. Sol bölmede Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle’yi tıklatın.
3. Internet Explorer 8’i seçin ve ardından Kaldır’ı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
4. Internet Explorer 8’i kaldırmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.
5. İşlemi tamamladığınızda Windows’u yeniden başlatın.

Not

Daha eski bir sürümünüz olduğu için veya Internet Explorer 8 düzgün şekilde çalışmadığı için kaldırdıysanız, 5. adımdan sonra yeniden yükleyebilirsiniz.

Internet Explorer 8’i yeniden yüklemezseniz, bilgisayarınız Internet Explorer 7’ye ve Internet Explorer 8 yüklemeden önce bilgisayarınızdaki Internet Explorer 7 birikmeli güncelleştirmelerine geri dönecektir. Bilgisayarınızın en son Internet Explorer 7 güncelleştirmelerini kaçırmadığından emin olmak için Windows Update çalıştırın.

Ayrıntılı bilgi için: Microsoft

Kisabirmola’nın en genç ve en yeni editörüdür. Pardon büdütörüdür. İnternet ve mobil teknolojilerle haşır neşirliğini yazılarıyla hayata geçiriyor.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Galaxy Note 5 mi One Plus 2 mi

Galaxy Note 5 mi? One Plus 2 mi?

Galaxy Note 5 mi? One Plus 2 mi? Tasarımları incelendiğinde, her iki telefonda dayanıklı metal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir