Home / Teknoloji / iOS 9.1 Public Beta 1 Kullanmaya Hazir Misiniz

iOS 9.1 Public Beta 1 Kullanmaya Hazir Misiniz

iOS 9.1 Public Beta 1 Kullanmaya Hazir Misiniz

Teknolojinin en geniş parçalarından büyük bir bölümünü oluşturan Apple geçtiğimiz zamanda iOS 9 GM ve iOS 9.1 Beta 1 ismine sahip iki tane yeni iOS sürümünü geliştiriciler için sunmuştu. Bu duruma normal kullanıcılar hayli üzülmüş olsada çok geçmeden halka açık versiyonu yayınlanan iOS’un yeni versiyonu  iOS 9.1 Public Beta 1 ismiyle tüm dünyaya sunuldu.

Ancak bu güncellemeyi yapabilmek için Apple Profiline ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bir Apple profiline sahip değilseniz aşağıdaki vereceğim aşamaları bir bir geçerek işlemlerinizi tamamlayıp iOS’un yeni sürümünü tablet veya akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz.

iOS 9.1 Public Beta 1

http://beta.apple.com/ linkine gidin açılan sitede Apple Kimlik bilgileriniz ile giriş yapın. Daha sonra açılan bölümde iOS sekmesini bulup burada enroll your iOS Device isimli seçeneğe tıklayın. Karşınıza aşamalı bir bölüm gelecektir teker teker gerekli alanları doldurup geçin. İşlemler tamamlandıktan hemen sonra artık güncellemenizi yapabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken tablet veya akıllı telefonunuzun Ayarlar bölümüne gelerek Genel daha sonra ise Yazılım Güncelleme kısmına girin. Buradan yükleme işlemini başlatabilirsiniz.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir