Home / İnternet / iOS için Firefox Yayinlandi

iOS için Firefox Yayinlandi

iOS için Firefox Yayinlandi

Apple tarafından üretilen yani iPhone ve iPad gibi cihazlara henüz Mozilla Firefox desteği gelmemişti. Bu duruma üzülen bir çok Firefox kullanıcısı hala bekliyordu. Çoğu zaman iOS kullanıcıları normal ayarlarla gelen Safari tarayıcısını kullanıyor bunun sebebi ise Safari’nin oldukça esnek ve hızlı bir yapıya sahip olmasıydı. Elbette tarayıcıların arasında her zaman bu konularda rekabet yaşanmıştır. Bakalım piyasaya Firefox’un da girmesiyle iOS ortamında en iyi tarayıcı hangisi olacak hep birlikte göreceğiz.

Mozilla bu çalışmayı henüz yeni yayınladığı için BETA aşamasında. Bu durumdan dolayı henüz Firefox tüm dünyayla paylaşılmış durumda değil. Şuan için sadece Yeni Zellanda ülkesinde yayında olan Firefox test aşamaları ve hata gidermeleri sonucunda tüm dünyayla aynı anda paylaşılacak. Elbette Firefox tutkunları bu durumu beklemek istemeyebilir öyleyse yapmaları gereken telefonlarından App Store ayarlarını değiştirmektir.

iOS için Firefox Yayinlandi

iOS İçin Firefox Nasıl Kurulur?

App Store’a girelim ardından Apple Kimliği – Apple Kimliğini Göster – Ülke/Bölge – Ülkeyi Değiştir yolunu izleyerek bu kısımdan New Zelland veya Yeni Zellanda eğer hangisi yazıyorsa buna göre seçmeleri ve kaydetmeleri yeterli olacaktır. Artık App Store üzerinden Firefox’a ulaşıp uygulamayı indirebilirsiniz.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Blog Sitesi Açacaklara Oneriler 1

Blog Sitesi Açacaklara Öneriler

Blog Sitesi Açacaklara Öneriler Blog siteleri oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu gibi siteler genellikle ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir