Home / Teknoloji / İpad Mini 4’ün yeni özellikleri için kalbinizde yer ayırın

İpad Mini 4’ün yeni özellikleri için kalbinizde yer ayırın

İpad Mini 4’ün yeni özellikleri için kalbinizde yer ayırın

Günümüzde tablet üreticileri arasındaki rekabet tüm hızıyla devam etmektedir. Diğer firmalardan ayrı bir çizgide yol kat ettiğini hissettiren Apple piyasaya çıkardığı birçok teknolojik ürünle hayatımızı kolaylaştırmaktadır ve eğlenceli hale getirmektedir. Apple tarafından duyurulan iPad Mini 4’ün yeni özellikleri arasında 7.9 inç ekran boyutu, 2048 x 1536 piksel ekran çözünürlüğü, 8 mp iSight dâhili arka kamera, çift çekirdekli Apple A8 işlemci yer almaktadır.

Piyasaya 16 GB, 64 GB ve 128 GB dâhili hafıza seçenekleri ile sunulacak olan iPad Mini 4’ün yeni özellikleri içinde ince yapısınıda gösterebiliriz. 6.11 mm inceliğe sahip olan iPad Mini 4 bu özelliği ile bir önceki modele göre %18 daha ince olacak. iPad Mini 4’ün desteklediği ağ özellikleri ise LTE ve WİFİ.

ipad mini 4

Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçenekleri ile müşterilerin beğenise sunulan iPad Mini 4’ün yeni özellikleri kullanıcılar tarafından ne tür eleştiriler alır bilinmez fakat artan döviz fiyatlarınında etkisiyle iPad Mini 4 fiyatları cep yakacak gibi.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir