Home / Teknoloji / Iphone 6S ve Iphone 6S Plus ın çıkış tarihleri

Iphone 6S ve Iphone 6S Plus ın çıkış tarihleri

Iphone 6S ve Iphone 6S Plus ın çıkış tarihleri

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus yapılan tanıtım çalışması ile tüketicilerin beğenisine sunuldu. Beklenen ürünün özelliklerinin ve fiyatlarının açıklandığı toplantıda bütün dikkatler iphone 6s ve iphone 6s plus ın çıkış tarihlerine çevrildi.

Her iki modelinde 12 Eylülde ön siparişe açılacağının bilgisinin verildiği tanıtım toplantısında iphone 6s ve iphone 6s plus ın çıkış 16 Eylül olarak duyuruldu. Bu tarih itibariyle sahiplerine teslim edilecek telefonlarla ilgili yenilikler de tanıtıldı. Ürünlerin 25 Eylül itibariyle 130’dan fazla ülkede ve 400’den fazla operatörle satışa sunulacak olduğu haberi şimdiden bekleyenleri heyecanlandırmaya yetti.

Apple iPhone 6S

Apple’ın CEO’su Tim Cook’un sunumu ile başlayan etkinliği yüzlerce çalışanda dikkatle izledi. iphone 6s ve iphone 6s plus ın çıkış tarihlerinin yanında modeller hakkında bilgilerinde verildiği tanıtım toplantısı yapılan müşteri memnuniyet anketlerinin sonuçlarının açıklanması ile devam etti. Kullanıcılar arasında yapılan alan çalışmalarında müşteri memnuniyetinin % 97 olarak çıktığı marka her yıl güçlenerek ve yenilenerek müşterileri ile buluşuyor. Dünyanın en güçlü ve tanınan markaları arasındaki yerini koruyan Apple yaratıcı özelliklerle yeni telefonları ile de adından bolca söz ettireceğe benziyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir