Home / Teknoloji / LG Den Katlanabilir Klavye Rolly Keyboard

LG Den Katlanabilir Klavye Rolly Keyboard

LG Den Katlanabilir Klavye Rolly Keyboard

Teknoloji dünyasının liderlerinden olan LG yepyeni bir ürün piyasaya sürdü. Güney Kore’nin tescilli markalarından olan LG bu yıl birçok alanda farklı teknoloji ürünlerine imza attı. Dünyada ve ülkemizde en çok ilgi gören markalardan olan firma, yeni buluşu ile klavye kullanımını kolaylaştıracağa benziyor. LG’ nin ilk katlanabilir klavyesi Rolly Keyboard artık alıcılarıyla buluşmaya hazır.

LG Rolly Keyboard

Bilişim dünyasında pek çok teknoloji aleti insanların hayatını kolaylaştırmak ve iletişimi güçlendirmek adına yapılıyor. İşte bunlardan biri de yepyeni bir alışkanlık getirecek olan LG’ nin ilk katlanabilir klavyesi Rolly Keyboarddır. AAA pil ile çalışacağı belirtilen klavyenin katlanıp taşınabilir olması oldukça dikkat çekiyor. Tablet bilgisayar kullanıcıları düşünülerek tasarlanan bu ürün Çoklu cihaz desteği ve kablosuz Bluetooth bağlantısı ile kullanılıyor. Katlaması oldukça kolay olan ürün, katlandıktan sonra uzun bir tüp şeklini alıyor ve cepte dahi taşınabiliyor. Bu mucizevi klavyenin tuş takımı 17 mm derinliğinde ve içerik üreticilerini tatmin edecek seviyededir.

LG Rolly Keyboard

LG’ nin ilk katlanabilir klavyesi Rolly Keyboard‘ un tanıtım videosu ve seminerleri düzenleniyor. Ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı bilinmemekle birlikte oldukça ilgi çekeceği düşünülüyor. Özellikle tablet bilgisayar kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayacak olan klavye, taşınabilecek kadar hafif ve bir o kadar da işlevli olduğundan birçok kişi tarafından tercih edileceğe benziyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir