Home / Teknoloji / Lg G pad 2 8.0

Lg G pad 2 8.0

Lg G pad 2 8.0

Samsungun türkiye deki en büyük rakiplerinden biri olan Lg dün samsungun yeni akıllı telefon modelleri olan galaxy note 5 ve galaxy S6 edge yi tanıtmasanın ardından lg de bugün Lg G pad 2 8.0 tablet modelini tanıttı. Samsungun ardından IFA hazırlıklarını sürdüren Lg yeni modelini tam boyutlu USB 2.0 bağlantı desteği ile duyurdu işte ürünün özellikleri.

Aslında Android tablet pazarında orta seviyede konumlandırılan Lg G pad 2 8.0 in en dikkat çeken özelliği tam boyutlu USB 2.0 girişidir. Bu özellik nedeni ile kalın olabileceği düşünülen Lg G pad 2 8.0 8.9 mm kalınlığı herkesin bu düşüncesini çürütüyor.

Lg G pad 2 8.0 – Diğer Özellikler

Bu ürünün özelliklerini daha detaylı bir şekilde incelediğinizde Lg G pad 2 8.0 1280×800 piksel IPS LCD ekran, 189 ppi piksel yoğunluğu , Cornig Gorilla Glass 3 ekran korumasına sahip.

Kamerasına baktığımızda ise 5 megapiksel arka kamera 2 megapiksel ön kameraya sahip bir tablettir. 1.2 ghz hızında 4 çekirdekli snapdragon 400 işlemci ile gayet güzel bir işletim sistemi vardır. 128 GB kadar MicroSD kart desteği ve son olarak 4200 mAh batarya ile gayet güçlü bir batarya özelliğine sahiptir.

 

Lg G pad 2 8.0

 

En ilgi çekiçi özelliği olan tam boyutlu Usb 2.0 bağlantı desteği ile Lg G pad 2 8.0 2 TB kadar hardisk, klavye, fare ve oyun kolu gibi ürün desteklerinin hepsini içinde barındırıyor. Microsoft office uygulamaları içinde yüklüdür ve hepsi ile tam uyumluluk göstermektedir.

Tanıtımı yapılmasına rağmen hala fiyat konusunda hiç bir açıklama yapılmamıştır. Lg G pad 2 8.0 harici olan 3.5 mm stylus kalemi ile birlikte satışa sunulmuştur.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir