Home / Teknoloji / LG G4 Batarya Problemi

LG G4 Batarya Problemi

LG G4 Batarya Problemi

Mayıs ayı itibariyle satışa sunulan LG ürünlerinden bazılarının problemli olduğu duyumları alınıyor. Özellikle LG G4 modelinin dokunmatik problemleri ve batarya problemleri üzerinde çok problem yaşandığı ve olumsuz geri bildirimlerle dönüldüğü için bu model üzerinde kötü yazılmalar başlandı.

LG’nin son üst seviye cihazı olan LG G4, batarya testi sonuçlarına göre bir önceki modeli olan LG G3’ün de gerisinde kaldı. LG’nin her yeni çıkan telefonu bir öncekine nazaran daha üstün performans sergiliyor. Ancak LG son 3 cihazda da batarya kısmında bir değişiklik yapmadı. LG G2, G3 ve G4’te hep 3.000mAh bataryayı tercih eden firmanın en çok eleştirildiği yönü bu oldu.. LG G2’den daha üstün özellikler ve 2K ekran ile gelen G3, batarya performansı noktasında ise G2’nin biraz gerisinde kaldı.

LG G4 İnceleyelim

LG G4 modelini alan müşteriler yetkililere ulaşıyor ve LG G4 modeliyle ilgili sıkıntılarını anlatıyorlar. LG G4’te pil tarafında sorun yaşadığını, gün içinde 2 kez telefonunu şarj etmek zorunda kaldıklarını anlatıyorlar ve bu onları endişelendiriyor.

 

LG G4 Batarya Problemi

 

 

Günde İki Defa Şarj Edilmek Zorunda Kalınan Bir Telefon

Kullanıcıların bu durumda ne yapacağını sorulduğunda kendilerini servise yönlendirmek gerekiyor. Basit bir pil değişimi ile yaşanan bu sorunun önüne geçilebileceği söyleniyor. Bu tarz sorunları olan kişiler tanıyorsanız lütfen cihazınızı aldığınız yerden yardım isteyin.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir