Home / Teknoloji / LG G4

LG G4

LG G4

LG yaptığı lansmanda tasarımların gittikçe standartlaştığından ve G4’ün bu tek düzeliğe bir son vereceği belirtiliyordu. Şirket G4 ile birlikte akıllı telefon sektörüne bambaşka bir boyut kazandırıyor. Kavisli yapısı ve deri arka yüzeyi ile LG G4, deri görünümlü plastik yerine gerçek deri hissiyatının nasıl hissettireceğini de bizlere göstermiş oldu.

 

LG G4
 

LG G4’ü Tercih Etmek İçin 5 Neden

» Hafif Kavisli Ekran: G4’ün dayanıklı ince kemer tasarımı, doğal ve sağlam bir kavrama sağlar ve ideal kullanıcı deneyimi akılda tutularak hazırlanmıştır. Ele tam oturan, düşmelere karşı olan dayanıklılığı ile büyük avantaj sağlıyor.

» Ekran Boyutu: 5,5 inç Quad HD geniş ekranı ile üst düzey video izleme olanağı sunuyor.

» Depolama Seçeneği: 32 GB depolama seçeneği bulunan LG G4 2TB’a kadar da MicroSD kart desteğiyle oldukça yüksek kapasiteye arttırılabilir bir hafıza yapısına sahip bir akıllı telefon.

» Yedek Pil Seçeneği: Rakiplerinde yedek pil seçeneği bulunmamasına rağmen, LG G4 kullanıcıları pillerini değiştirebiliyor. Bu sayede dışarıda uzun süre kalabiliyor. Şarj için duraklamadan dolu bir bataryayı boş bir batarya ile değiştirerek daha uzun süre daha fazlasını yapın.

» Kamerası: 16 MP lazer otomatik odaklanma özelliği ve kamera titremesini azaltan gelişmiş bir görüntü sabitleyicisi olan OIS 2.0’a sahip kamerası harika fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Mükemmel selfieyi yakalamak için ideal olan sınıfının en yüksek kalitesine sahip 8 MP ön kamera, LG’nin eğlenceli ve kullanımı kolay Hareketle Çekim ve Tanıma özelliklerini barındırıyor.

Fotoğraf makinesi ihtiyacını ortadan kaldıran, fotoğraflarını saklama sıkıntısı çekmeden rahatlıkla depolayan, 5,5 inç Quad HD ekrana sahip, daha uzun süre dayanıklı bataryası, üz plastik veya metal kapaktan sıkılmış kullanıcılar için kavisli deri kapağı ile LG G4 kullanıcılarını bekliyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir