Home / Teknoloji / Lumia Camera Yeni Güncelleme

Lumia Camera Yeni Güncelleme

Lumia Camera Yeni Güncelleme

Gelişmiş kamera deneyimi sayesinde son zamanlarda en çok konuşulan kamera güncellemiş. Hızlı bir göz atma özelliğine sahip olabileceğiniz Lumia’nız, artık sizlerle. Lumia akıllı telefonunuzu tam potansiyeliyle çalıştırmaya uygun bir sisteme sahip. Windows Phone 8.1 çalıştıran bütün Lumia akıllı telefon serisinde kullanılma imkânına sahip olan Lumia Denim yazılım güncellemesiyle tanışmaya hazırsanız buyrun.

En İyi Telefon Resimlerine Sahip Olmak

Lumia’nızın kamera özellikleri artık çok daha iyi olarak, karşınızda. Lumia Kamera şimdi bir akıllı telefondaki en hızlı ve en sezgisel fotoğraf çekme deneyimine sahiptir. Gündüz veya az ışıklı mekânlarda fotoğraf çekiyorum, güzel çıkmayacak diye üzülmeyin, artık video ve fotoğraflarınız her zamankinden daha kaliteli gözükecek, her ortamda bile… En iyi telefon resimlerine sahip olmak isteyenler için en uygun seçim olacaktır.

 

Lumia Camera Yeni Güncelleme

 

Özelliklerle Dolu Bir Kamera Deneyimi Yaşamak

Şimdi her zamankinden daha hızlı çoklu çekimler yapmak mı istiyorsunuz, buyurun burada. Moment Capture ile kamera düğmesine uzun uzun basarak saniyede 24 kare kullanarak mükemmel kayıtlar yapın. Daha sonra en iyi kareyi seçmek ve her karenin en yüksek kaliteli sürümünü gözden geçirmek için geri gitmeniz mümkün. Dynamic Flash ve HDR deneyimlerine sahip olmak isteyenler için Rich Capture özelliğini etkinleştirmeniz mümkün. Mükemmel fotoğrafı çekmek için önce çekmelisiniz, sonra kameranızın ayarlarınızı yapmalısınız. Özelliklerle dolu bir kamera deneyimi yaşamayı isteyenler için en büyük avantaj.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir