Home / Teknoloji / Meizu MX5

Meizu MX5

Meizu MX5

Popüler Çinli telefon üreticisi yeni üretimi olan Meizu MX5, başarılı özelliklerle donatılan bir ürün ve çok özel özelliklerle geliyor. Bu özel detayların neler olduğunu merak eden tüketiciler şimdi sıra sizde iyi bir inceleme yapınız.

Meizu MX5 Özellikleri

– Hafif, İnce Ve Tek Parçalı Metal Gövdesi

– Meizu MX5, aynı boyutta ekrana sahip metal kasalı pek çok rakibinden daha hafif bir akıllı telefon olarak hafif telefon isteyenler için seçim yapılacak en güzel seçim. Tek parça metalden telefon çok hafiftir. En çok dikkat çeken özelliği de bu.

– Düşük Enerji Tüketimine Sahip Olan Ekranı
– 64 Bit Destekli Yüksek Hızlı İşlemci
– 20.7 Mega piksel arka ve gelişmiş 5 Mega piksel ön kamera

 

Meizu MX5

 

20.7 Mega piksel arka kamerası ile yüksek kalitede fotoğraflar yakalanabilecek Meizu MX5, Lazer Autofocus ve çift renkli LED flaş ile hızlı odaklanma ve düşük ışıklı ortamlarda yüksek performans sunuyor. Sizin de bir akıllı telefona ihtiyacınız varsa bu ayrımlı özelliklere sahip olan ürünü düşünmelisiniz. Rakiplerine göre en hafif telefon. İnceliğiyle şık bir telefon olarak kullanımda. Tek parçalı metal gövdesi hem esneklik hem sağlamlık sunuyor. Çok hızlı şarj edilebilen bu ürün, şarjını oldukça yavaş bitiriyor. Aynı zamanda kamera özellikleriyle de ön plana çıkan bu ürünün hep arka hem ön kamerası kullanıcılara hitap ediyor. Yüksek hızlı işlemcisi herkesi beğendirecek cinsten.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir