Home / Teknoloji / MOTOROLAnın Yeni Telefonu Bounce

MOTOROLAnın Yeni Telefonu Bounce

MOTOROLAnın Yeni Telefonu Bounce

Cep telefonu sektörünün en eskileri ve bir zamanlar en çok satan firmalar arasında olan Motorola, günümüzün önde olan ve bilinen firmalarından Çin merkezli Lenova tarafından satın alınmıştır. Lenova tarafından satın alınmasıyla birlikte eski günlerine tekrar geri dönmektedir. Teknoloji üreticilerine yakınlığı ile bilinen upleaks adlı twitter kullanıcısı tarafından sızdırılan bilgilere göre Motorola’nın yeni telefonu Bounce görselliği ve özellikleri ile pek çok kez adından söz ettireceğe benziyor.

Bounce Aralık 2015’de piyasada

Aralık 2015’de piyasaya girmesi beklenen Motorla Bounce’un ait olduğu belirtilen teknik özelliklerine göz atacak olursak Motorola’nın diğer cihazları olan Moto X Style, Moto X Play ve Moto G’ye nazaran daha güçlü işlemciye ve daha büyük bir pile sahip olduğu dikkat çekmektedir. Telefonda 3760 mAh’lik pil kullanılmıştır. Motorola’nın diğer cihazlarına nazaran daha büyük mAh’lik bir pil mevcuttur. Ekran büyüklüğü olarak 5.43” QHD çözünürlüğe sahiptir. Cihazın güç biriminde ise Qualcoom’un 64 bit sekiz çekirdekli Snapdragon 810 işlemcisi mevcut olduğu sızan bilgiler arasındadır. Arka kamerası 21MP olan cihaz 5MP ön kameraya sahiptir. 3GB RAM ve depolama olarak 32\64GB dâhili depolama birimine sahiptir.

 

MOTOROLAnın Yeni Telefonu Bounce

 

Motorola’nın yeni telefonu Bounce’un en dikkat çeken özelliklerinden biri de dayanaklı kasası sızan bilgiler arasındadır. Yeni nesil telefonlarda da karşımıza çıkan suya ve toza dirençli bir yapıya sahip olacağı gelen bilgiler arasında. Ayrıca cihaz şok, titreşim, yüksek sıcaklık ve darbelere karşıda dayanıklı olduğunu gösteren MIL-STD askeri sertifikasına sahiptir.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir