Home / Haberler / OFFICE 2016 Ne Zaman Çıkacak?

OFFICE 2016 Ne Zaman Çıkacak?

OFFICE 2016 Ne Zaman Çıkacak?

Microsoft, içinde ofis uygulamalarının yer aldığı Office 2016 sürümünün Mac kullanıcılarına sunulacağı tarihi açıkladı. Açıklanan ve meraklıları tarafından beklenen sürüm 1 Eylül’de piyasaya Türkçe olarak çıkacak. Office 2016 geliyor başlığı ile duyurulan haber basında büyük ilgi gördü. Microsoft’un en çok kullanılan programlarını içinde barındıran Office yazılımı kullanıcı talepleri doğrultusunda yenilendi.

Uzun zamandır beklenen sürüm için verilen resmi tarih 1 Eylül 2015. Temmuz ayında piyasaya 16 farklı dil seçeneği ile çıkan ve öncelikli olarak Office 365 kullanıcılarına sunulan Mac’ler için Türkçe dil seçenekli Office 2016 geliyor. Mac kullanıcılarının sağladığı geri bildirimlerle önemli yeniliklere gidilen sürüm birkaç ay içerisinde kutu sürümü ile perakende mağazalarındaki yerini alacak. En iyi özelliklerin bir araya getirilerek tasarlandığı yeni versiyon full retina tarama desteği ile Office belgeleri daha net görünebilecek. Yeni sürümde kullanıcı çalışmaya kaldığı yerden devam edebilecek. Yeni belge paylaşım özelliği farklı kişiler, farklı yerlerden aynı belge üzerinde çalışabilecek. PC, akıllı telefon veya tablette yapılan çalışma, paylaşılırken format veya içerik kaybetme riski ortadan kalkacak.

OFFICE 2016

Beklenen yeni sürüm Windows için ise 22 Eylül tarihinde yayınlanacak. Her yeniliğin merakla beklendiği Office uygulamaları en yeni sürümle adından çok söz ettirecek ve kullanıcıları tarafından beğenilerek uygulanacak. İlk aşamada sadece Word, Excell ve Power Point için yayınlanan sürüm çalışmalar tamamlandığında ise Outlook ve diğer Office yazılımları da eklenerek geniş bir platforma yayılması bekleniyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Chrome For Mobile

Chrome Flash Reklamlara Engel Koyabilecek

Chrome Flash Reklamlara Engel Koyabilecek Google, Chrome tarayıcısı için yeni bir uzantı geliştirdiğini duyurdu. Bu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir