Home / Oyun / Popüler Oyun Dev Ekranda : Borderlands

Popüler Oyun Dev Ekranda : Borderlands

Popüler Oyun Dev Ekranda : Borderlands

En popüler ve en çok beklenen oyun Borderlands, hayranları ile her buluşmasında bağımlılarının sayısı artmaktadır. Silah seçenekleri geniş bir oyun olan Borderlands Oyunu Beyazperde de hayranları ile buluşuyor. 2009 yılında piyasaya çıkan oyun, Avi Arad yönetmenliğinde ve Lionsgate yapım şirketi eşliğinde beyazperdeye taşınıyor.

Yapımlarına katkıda bulunduğu Spider Man, X-Men, Blade, Iron Man gibi filmlerle başarılı olan Avi Arad, film şirketinin desteğini alarak büyük bir projeye başlama kararı alınmış. Önem verilen film için her destek sağlanarak muhteşem bir görsel şölen hazırlığı yapılıyor. Şimdiye kadar bilgisayar oyunlarından beyazperdeye uyarlanan filmler hep başarılı olmuş ve hasılat rekorları kırarak başarılara imza atmış görünüyor. Pandora gezegeninde geçen oyun, tam bir hayatta kalma mücadelesini anlatıyor ve yaşatıyor. Borderlands Oyunu Beyazperde de büyük beklentileri göğüslemek zorunda. Tamamen çölleşmiş gezegende yaşam savaşı vermek için klanlar arası yaşanan savaş pek çok silah türü, hazine, ödül avcısı, haydut, hırsız gibi karakterlerle zenginleştirilmiş bulunuyor. Beyazperde de izlemesi keyifli olacak macera yüksek enerjili efektler ve müziklerle birleştiğinde tadından doyulmaz bir hal alıyor.

Borderlands

Oyun takipçilerinin filmin başlaması ile birlikte sinema salonlarını doldurması bekleniyor. Bilgisayar oyunlarının dev ekranlarda izleyici ile buluşması farklı bir heyecanı da beraberinde getiriyor. Kurallar çerçevesinde oyunu kendileri yönlendiren kullanıcılar dev ekranda çekilmiş bir filmi izlemekten duyacakları heyecanı gizleyemiyorlar. Evlerinde kendi yönettikleri oyun şimdi karşılarındaki dev ekranda yeni kurallar, karakterler ve silahlarla başka bir dünyaya dönüşüyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

GTA 5 Ekim'de çıkıyor mu?

Grand Theft Auto V Ekim 2012’de geliyor

Bugüne kadar pek çok bilgi sızıntısını Rockstar ve Take-Two yalanladı ama bu sefer gerçekten sağlam ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir