Home / Haberler / Rapidshare yenilendi…

Rapidshare yenilendi…

Rapidshare, 2 gündür yeni arayüzü ve değişen yeni indirme özellikleriyle kendini yeniledi. İlk göze çarpan arayüzünün farklılaşması olmakla birlikte, alt kısmındaki hızlı yükleme çubuğu, indirme sayfasının premium ya da ücretsiz hesap girişi yoluyla kullanılması, dosya indirmenin ücretsiz hesap için sanki biraz daha yavaşladığı ve zorlaştığı gibi özellikler sayılabilir.

Javascript ile güçlendirilmiş yeni sitede, kayıt ve giriş kısımları ajax desteğiyle aynı pencerede kutucuk olarak açılıveriyor. Bu da kullanıcı dostu olarak Rapidshare’e artı puan katıyor. Ayrıca indirme ekranında geri sayım bitişinde animasyonlu uyarı da hoş olmuş.
Rapidshare paylaşım siteleri arasındaki tekelinin artık yavaş yavaş kan kaybetmesinden sonra yıl sonunda yaptığı bu atakla ne kadar kullanıcı çeker bilemem ama sadece teknik altyapıda yapılan bu yenilikler daha çok göze hitap ediyor gibi. Rapidshare’den günlük ve aylık kota konusunda daha cömert yenilikler bekliyoruz. Tabii ki premium alacaksak, ücretsiz hesaptan bir farkı olsun değil mi?

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

iOS için Firefox Yayinlandi

iOS için Firefox Yayinlandi

iOS için Firefox Yayinlandi Apple tarafından üretilen yani iPhone ve iPad gibi cihazlara henüz Mozilla ...

One comment

  1. hotfile hızla büyüyor rapidshare hızla küçülüyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir