Home / Haberler / Samsung Sm-G9198

Samsung Sm-G9198

Samsung Sm-G9198

Son günlerin teknoloji dünyasında en çok konuşulan bir numaralı firması Samsung olmuştur. Türkiye de akıllı telefon kullanımında en ön sırada bulunan Samsung bir bir yeni akıllı telefon bombalarını patlatarak bütün kullanıcılarını baya bir heyecanlandırdı. Şu an da en çok konuşulan ve merak uyandıran bir marka haline geldi Samsung. Daha iki gün önce galaxy note 5 ve galaxy S6 edge yi tüketicilerine tanıtmıştı Samsung. Ve şimdide tanıttığı akıllı telefonların hemen ardından en büyük sürprizini sessiz sedasız şekilde şimdiye kadar yaptığı en sağlam kapaklı telefon olan Samsung Sm-G9198 i açıkladı.

Daha şimdiden herkesi şok eden bu telefon birçok kişinin baya ilgisini çekeceğe benziyor. 3.9 inç büyüklüğünde 768×1280 piksel çözünürlüğünde süper Amoled ekranına sahiptir. Ve bu ekran gorilla glass 4 ekran teknolojisi ile kororunduğunu bilmelisiniz.

Diğer taraftan altı çekirdekli Qualcomm snapdragon 808 yonga setinden gücünü alan cihaz sadece bunlarla kalmayıp aynı zamanda 2 GB ram, f/1,9 diyafram açıklıklı 16 Mp arka kamera, 5 mp ön kamera, 16 GB dahili depolama alanına sahiptir. 2020 mah pil ve Android 5.1.1 lollipop işletim sistemi gibi yüksek özelliklere sahiptir Samsung Sm-G9198.

 

Samsung Sm-G9198

 

Ancak Türkiye de ve avrupada ki Samsung kullanıcılarının bu ürünü görmeleri biraz zor olacak gibi. Çünkü Samsung belirtilene göre il başta Asya da satışa sunulacak Samsung Sm-G9198 in avrupada kullanıcılar için satışa sunulup sunulmayacağı belli değil.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

4.5 G Faturalara Yansıyacak Mı

4.5G Nedir

4.5G Nedir? Türkiye de uzun zamandır tartışılan 4G konusu baltalanmış sonucunda ise 5G konusu tartışılmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir