Home / Haberler / SONY XPERİA Z5’in Kullanım Videosu Sızdı

SONY XPERİA Z5’in Kullanım Videosu Sızdı

SONY XPERİA Z5’in Kullanım Videosu Sızdı

Sağlamlığı ve güçlü özellikleri ile öne çıkan bir marka olan Sony, yeni sezona yeni amiral gemileri ile girmeye hazırlanıyor. Bu alanda Sony Xperia Z5’in kullanım videosu sızdı. Yeni ve iddialı özellikler bu videoda öne çıkmakta. Ayrıca Z5, Z5 Premium, Z5 Compact gibi modeller hakkında resmi bilgilerinde yeni haftada öne çıkması beklenmektedir.

Geçmiş aylarda bu yeni telefonun bazı özellikleri basın ile paylaşılmıştı. Yeni videoda tanıtım yapan bireyin ise Sony Fransa Pazarlama Yöneticisi olduğu görülmekte ve Oliver Terme yeni telefonlar hakkındaki duyumları doğrulayarak parmak iz taramasının kullanıldığı ilk Sony Xperia olarak modeli olduğu da vurgulanmış. Arka kamerasında bulunan 23 mp özellik ve 5x yakınlaştırması sırasında görüntünün net kalması çok konuşulacak özellikleri arasında yer almaktadır. Piyasanın en hızlı odaklanan telefonu olma özelliğini 0.03 saniye ile kazanacağı beklenen bu modeller, Sony’nin kendi yazılımı ile yaptığı optimizeler sayesinde daha net fotoğraf çekimleri sunabilmektedir.

 

SONY XPERİA Z5’in Kullanım Videosu Sızdı

 

Ayrıca Sony Xperia Z5’in kullanım videosu sızdı, haberi sonrasında süper otomatik modunun ayrıntıları da meraklı kullanıcıları için tam bir heyecan konusu olacaktır. Suya dayanıklılık özelliği bu modellerde de devam etmekte, kapaksız bir profil çizmektedir. Pil ömürleri olarak ta piyasaya çok hızlı bir şekilde giriş yapmayı planlayan Sony, yeni amiral gemileri ile de akıllı telefon piyasasında satışlarını artırmayı hedeflemektedir.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

4.5 G Faturalara Yansıyacak Mı

4.5G Nedir

4.5G Nedir? Türkiye de uzun zamandır tartışılan 4G konusu baltalanmış sonucunda ise 5G konusu tartışılmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir