Home / Teknoloji / Toshiba Portege Z30

Toshiba Portege Z30

Toshiba Portege Z30

Ultra dayanıklı Toshiba Portege Z30, profesyonel yaşamın zorluklarının üstesinden gelebilecek şekilde tasarlanmıştır. Hareket halinde kullanım için tasarlanmıştır. Özellikle iş hayatınız için üretilmiş olan bu model, işinizde doğrudan tutarlılık sağlayacak özellikler bulundurur.

Ultra Dayanıklı

Portege Z30’a yükseklikten düşme testi uygulanmış, 76 cm yükseklikten bırakılmıştır. Klavyenin üzerine sıvı dayanıklılığını test etmek için 30 ml’ ye kadar sıvı dökülmüş ve sızdırmazlık testi gerçekleştirilmiştir. Ayrıca ömrü uzatılmış pil olmadan tek bir şarjda bile 10 saat kadar uzunca bir süre dayanabilir.

Yönetici Özelliği

Intel AMTBT depolama makinelerinizi uzaktan izlemesine, onarmasına, güncellemeye olanak tanır.

 

Toshiba Portege Z30
 

Bağlanabilirlik Özelliği

Yüksek depolama alanı, aha yüksek hız ve ön yükleme yapılan saniyeden kapattığınız dakikaya kadar daha kısa yanıt süresi sunar. Üç USB 3,0 bağlantıları ile hızlı ve kolay şekilde aktarım yapar. Gigabit LAN yerel ağınıza hızlı erişim sağlarken, LTE desteği istediğiniz yerde çalışma özgünlüğü sunar.

Güvenlik

Kendinden şifrelemeli sürücüler ve güvenilir platform modülü mevcuttur. Parmak izi okuyucu özelliği ise oturum açmayı basit ve güvenli hale getirir.

Bilgisayarda ek rahatlık sağlayan bu model, yüksek dayanıklılık, yüksek pil süresi, güvenlik özellikleriyle bir arada. İş dünyasının vazgeçilmezi haline gelecek bir model. Hafif, ince ve özelliklerle donatılmış iş amaçlı kullanıma yönelik Toshiba Portege Z30 serisi sahiplerini bekliyor.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir