Home / Haberler / Tüm Zamanların En İyi Windows’unu Kullanın

Tüm Zamanların En İyi Windows’unu Kullanın

Tüm Zamanların En İyi Windows’unu Kullanın

Kullanıcıların hissettikleri eksiklikten ve üreticilerin duyarlılığı sonucu hayat bulacak olan Windows 10 alışkın olduğunuz bir kullanım sunar ve kullanımı gayet kolaydır. Eski sürümlerine göre daha geniş ve gelişmiş bir başlat menüsü sunar. Hızlı bir şekilde başlamak ve devam ettirilmek üzere tasarlanmıştır. Ek olarak tam anlamıyla yeni bir tarayıcı olan Microsoft Edge benzeri yeni imkânlar ve olanaklar ile dolup taşmıştır. Bireysel dosyalarınız ve yüklediğiniz uygulamalar sizin kullanımınıza tamamen hazır olacaktır. Windows 10 yükseltme çok kolaydır ve hâlihazırda kullanmakta olduğunuz donanım özelliklerine uygun olarak tasarlanmış olup kişisel bilgisayarınızı asla yormaz.

Rezerve Edin

Belirli bir süre için Windows 10 yükseltmesinde geçerli olan bu ücretsiz teklifi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bilgisayarınızın gören çubuğundaki Windows simgesini bularak adınıza ayırılmış olan yükseltmeyi hemen rezerve edin ve Windows 10’un bu eşsiz keyfini ürününüz hazır olduğunda kişisel bilgisayarınıza gelecek olan bildirimle çıkarmaya başlayın.

 

Windows 10 yükseltme
 

Üreticilerin tabiri doğrultusundaki Windows 7’nin kolaylığının Windows 8’in ise gücünün bir arada toplanarak oluşturulan bu yazılım harikasını kullanmak için bir dakika bile tereddüt etmeyin ve hemen adınıza ayrılmış olan rezervden yararlanmak için; REZERVE ET butonunu tıklayın.

Ek olarak Windows 10 yükseltmesi birkaç masaüstünü de aynı anda kullanma gibi fonksiyonel bir işe sahiptir ve masaüstü karışıklığını önleyerek size düzenli bir çalışma ortamı hazırlayabilir ve başlat menüsündeki ara yüzdeki uygulamalarınızı istediğiniz büyüklükte ebatlaysa bilir ve rahat kullanım şartlarında istediğiniz gibi Windows 10 yükseltme imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Chrome For Mobile

Chrome Flash Reklamlara Engel Koyabilecek

Chrome Flash Reklamlara Engel Koyabilecek Google, Chrome tarayıcısı için yeni bir uzantı geliştirdiğini duyurdu. Bu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir