Home / Donanim / Windows 10 Özellikler

Windows 10 Özellikler

Windows 10 Özellikler

Windows 10, birçok açıdan Windows 7 ile benzerlik taşıdığından hem tanıdıktır hem de kullanımı kolaydır. Kullanım kolaylığı sayesinde her üye oldukça rahat kullanıyor. Hızlı şekilde başladığı için başlat menüsünde sıkıntı yok aynı zamanda kaldığı yerden hızlıca devam eder, güvenliğinizden tehdit görüyorsanız eski programlara göre daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahip ve sahip olunan donanımlara göre hazırlanmıştır.

Tanıdıktır

Windows Insider Programı, Windows’u seven ve ona yardımcı olmak isteyen insanlardan oluşan bir topluluktur. Insider üyeleri işletim sistemini başlangıç aşamalarına ve şekillenmesine yardım eder. Hayranlar tarafından yapılan geri bildirimler sayesinde şimdiye kadarki en iyi Windows tasarlandı. Doğrudan web sayfaları üzerine yazabilirsiniz ya da not alabilirsiniz. Bunları başka insanlarla paylaşabilirsiniz. Rahatsız edilmeden çevrimiçi makaleleri okuyabilirsiniz. Sevdiğiniz metinleri hızlı ve kolay bir şekilde okumak üzere kaydedebilirsiniz.

 

Windows 10 Ozellikler

 

İşleri hızlı “yapmanızı” sağlar

Windows 10 Home kullanan üyeler, sahip olunan Windows Update güncelleştirmelerini otomatik olarak alır. Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise kullanan üyeler ise güncelleştirmeleri erteleyebilecektir. Tabi ki bu süre sınırlıdır.

Karşınızda bütün Windows 10 cihazlarında aynı alışveriş deneyimini sunan yeni Windows Mağazası. Bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan mağazaya göz atın ve uygulama, oyun programları, müzik programları ve TV programları gibi ücretli programlar ve ücretsiz programları muhteşem dijital içerikleri kolaylıkla hiç zorlanmadan indirebilirsiniz.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Optik Sürücülü Netbooklar: Frontier UX ve Gateway EC14D

Netbook piyasası alıp başını gidedursun, netbook’ların en büyük eksikliği olarak optik sürücü konusu ön plana ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir