Home / Teknoloji / Yeni Hermes Apple Watch Bands

Yeni Hermes Apple Watch Bands

Yeni Hermes Apple Watch Bands

Apple firmasının şimdiye kadar oldukça kullanışlı ürünleri pek çok kesimden insana hitap etmekte. Son yıllarda üretimlerini daha da kişiselleştirdi ve Apple Watch ‘leri üretti. Görüntü olarak normal bir saatten farksız olan Apple Watch’lar kullanıcısının kişisel asistanı gibi. Önem verdiğimiz günlük işleri kolaylaştırıyor ve kişisel tercihlerimiz konusunda bize oldukça yarar sağlıyor.

Lüks marka üreticisi Hermes ile yollarının kesişmesiyle birlikte herkesin gözünü alamadığı ve sahip olmak istediği Hermes Apple Watch Bands ortaya çıktı. Üç farklı tarzda kayış seçeneği ile karşımıza gelen bu akıllı saatlerin çok kısa bir süre aramıza katılması bekleniyor. Bileği bir kere ve iki kere saran kayış modeli ile kelepçe kayış modelleri ile karşımızda. Fiyatları da modele göre değişkenlik göstermekte. Tamamen deri olan Hermes Apple Watch Bands, çok kişi tarafından tercih edileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni Hermes Apple Watch Bands

Piyasaya çıkış tarihi 16 Eylül olarak konuşulan Hermes Apple Watch Bands Ülkemizde de raflardaki yerini alacak. Sadece seçkin mağazalarda satışa çıkacağı ve fiyatının 1100$ ile 1250$ arasında olacağı haberi de söylentiler arasında.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Apple Watch Yerini Fitbit'e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi

Apple Watch Yerini Fitbit’e Kaptirdi Şu bir gerçek ki Apple girişimini yaptığı her alanda lider ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir