Home / Haberler / Yeni Nexus ve Android Pay

Yeni Nexus ve Android Pay

Yeni Nexus ve Android Pay

LG Tarafından üretilecek olan 2015 model Nexus 5 için her gün yeni bir gelişme yaşanmakta ve paylaşılmaktadır son yaşanan ve çoğu kişinin duyduğu iddialara göre yeni LG Nexus 5, android pay ile gelebilir.

Yeni LG Nexus 5 ile ilgili ortaya çıkan bir çok detay var. Eğer yeni nexus ve android pay birlikte gelirse Google tarafından 1/ 0/ 2015 etkinliği ile birlikte tanıtılan mobil ödeme sistemi olan android pay beklenenden daha kısa zamanda müşterileriyle buluşacak.

Android Pay Türkiye’ye de gelebilir.

Tahminler doğru çıkar ve yeni Nexus 5 modelinde android pay desteği olursa, bu özellik ilk olarak Amerika da, daha sonra kullanıcı yoğunluğuna göre Avrupa ve belki Türkiye’ de de kullanıma sunulabilecek.

Yeni Nexus 5, Google’ın M İşletim sistemiyle birlikte duyurduğu Google Pay mobil ödeme sisteminin yer alacağı ilk telefon olacak. Google’ın Apple Pay’ e rakip olarak geliştirdiği Google pay ödeme sisteminde kullanıcılar parmak izi sensörü sayesinde mobil platformda satım alımalr gerçekleştirilebilecek. Birçok mağazada ödeme kolaylığı sağlayan

 

Yeni Nexus ve Android Pay

 

Google Pay’ le birlikte Play store de uygulama alım satımı daha kolay olacak. Google pay muhtemelen 2015 ekim yayında devreye girecek.

LG Nexus 5 modelinde ilk kez kullanılacak olan yeni nexus ve android pay bütün dünyada adını duyuracağa ve büyük ilgi çekeceğe benziyor. Bunun yanında yeni nexus kullanıcılarına daha pratik ve kolay bir ödeme sistemiyle olarak büyük katkılarda sağlayacak.

Bilgisayar, internet ve mobil teknolojilere meraklı, yazar.
Related Posts with Thumbnails
Be Sociable, Share!

Check Also

Hosting için hangi Lokasyon secilmeli 1

Hosting Seçiminde Lokasyon Tercihi Nasil Yapilmali

Hosting Seçiminde Lokasyon Tercihi Nasil Yapilmali Bir websitesi kuracağımız zaman ilk başvuracağımız kaynaklardan biri de ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir